Diamante | Poznań dobry fryzjer


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Diamante
WWW: https://www.diamante.pl/
Telefon: 691 777 166
Adres: Grobla 17
Kod pocztowy: 61-859
Dodano: 2019-03-13
Miejscowość: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Włosy są wizytówką każdego z nas. Dowodzą naszej witalności i zdrowia, a przede wszystkim są ozdobą. To, jak dużą rolę odgrywają w życiu, wiedzą najlepiej kobiety. Dlatego też tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Tę zaś najlepiej powierzyć specjalistom z wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem.

Kiedy potrzebny jest dobry fryzjer w Poznaniu, najlepiej jest wybrać się do salonu fryzjerskiego Diamante. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy klient, kobieta, jak i mężczyzna, znajdzie zrozumienie dla problemów ich włosów czy skóry głowy, intymną atmosferę, w której będzie mógł się w pełni zrelaksować, a przede wszystkim – najlepszą możliwą opiekę.

Salon oferuje szereg specjalistycznych zabiegów. Fryzjerzy pracujący w nim stosują wyłącznie kosmetyki renomowanych marek jak Wella Professional czy Kerastase. Idą również za najnowszymi trendami, oferując swoim gościom nowoczesne fryzury, jak i bardziej klasyczne cięcia. Dzięki temu każdy, kto szuka w Poznaniu dobrego fryzjera, znajdzie tutaj najwyższej klasy usługi fryzjerskie.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Diet & More

Adres: Słowiańska, 36b
Miejscowość: Poznań

Profil

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Adres: Szeroka, 11
Miejscowość: Września

Profil

ArtSzafy

Adres: Katowicka, 11
Miejscowość: Poznań

Profil