https://www.korner.pl/oferta/blaty-kuchenne/


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Korner Spółka z o.o.
WWW: https://www.korner.pl/
Telefon:
Adres: Kochanowskiego 2C
Kod pocztowy: 97-500
Dodano: 2019-02-22
Miejscowość: Strzałków

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Dominujący model, jaki panuje obecnie w urządzaniu kuchni, jest zgoła odmienny od tego, jaki był na topie jeszcze dekadę temu. Obecnie najczęściej spotyka się kuchnie, zaaranżowane w duchu industrialnego minimalizmu, a zdecydowanie odchodzi się od przestrzeni w stylu rustykalnym. Podstawowym elementem, który tworzy klimat nowoczesnej kuchni – jest blat.

Blaty do kuchni przeszły przez ostatnie lata niezwykłą ewolucję. Wraz z rozwojem rynku tworzyw sztucznych – dostępne stały się rozwiązania niezwykle odporne na zarysowania oraz na stosowaną dziś chemię czyszczącą. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, klienci mogą cieszyć się naprawdę długo blatem, który nie zniszczy się, ani nie odbarwi.

Warto wiedzieć, że oferta, jaką mają do zaproponowania dzisiejsi krajowi dystrybutorzy akcesoriów meblowych, jest równie interesująca, jak ta, którą przygotował szwedzki monopolista. Nieraz, dzięki większemu zaangażowaniu zespołu, mniejszy, rodzimy dostawca będzie miał wręcz lepszą propozycję, niż sieci handlowe o globalnym zasięgu. Jednym z takich przedsiębiorstw jest polska firma Korner.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Xfelgi.pl

Adres: Piotrkowska, 4C
Miejscowość: Poniatów

Profil

BEST CARS RENT

Adres: Łąkowa, 3
Miejscowość: Łódź

Profil

ARTFOL Sp. z o. o. s.k.

Adres: ODDZIELNA, 14
Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Profil