GABARYTY.NET • Przewozy ponadnormatywne


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: GABARYTY.NET
WWW: https://gabaryty.net/
Telefon: +48-515-515-301
Adres: Janasa 4
Kod pocztowy: 40-855
Dodano: 2018-11-20
Miejscowość: Katowice

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Firma GABARYTY.NET to profesjonalizm w przewozach wielkogabarytowych. Przewozili dla nas maszyny budowlane i sprawili się bez zarzutu. Trzeba docenić fakt, że współpraca z takimi fachowcami była dla nas samą przyjemnością. :)


Ocena: 5

Czasami na trasie widuje się potężne samochody przewożące bliżej nieokreślone długie i szerokie przedmioty, a także potężne maszyny na przykład gąsienicowe, które nie mogą poruszać się po drogach samodzielnie. Zawsze w takich przypadkach transport taki chroniony jest pilotami, gdyż nie tylko przekracza dopuszczalną szerokość, ale także długość i powoduje utrudnienia w ruchu. Przewozem takich elementów czy maszyn zajmują się wyspecjalizowane firmy, które potrafią zorganizować przewóz, wyznaczając specjalne trasy, zdobywając pozwolenia i angażując służby, które mają pomóc w dostosowaniu infrastruktury drogowej.

Jedną z takich firm organizujących przewozy ponadnormatywne można znaleźć na stronie gabaryty.net. Jest to przedsiębiorstwo z Katowic, które już dość długo działa na rynku i nie tylko posiada odpowiedni sprzęt do załadunku i transportu, ale także zatrudnia zaangażowaną załogę z kwalifikacjami, która jest w stanie zorganizować nawet najtrudniejszą operację drogową. Każdy, kto potrzebuje takiej firmy, może liczyć na to, że zostanie obsłużony na najwyższym poziomie.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Adres: Terenowa, 1
Miejscowość: Bielsko Biała

Profil

AgriTruck

Adres: Grzonki, 5
Miejscowość: Racibórz

Profil

Klinika Markowicz

Adres: Wolności, 124A
Miejscowość: Zabrze

Profil