Stomatolog Bemowo


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”
WWW: http://www.oducha-doucha.pl/
Telefon: +48 570 011 110
Adres: Powstańców Śląskich 103
Kod pocztowy: 01-355
Dodano: 2018-04-26
Miejscowość: Warszawa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Dentysta w Warszawie z dobrym podejściem do dzieci? Z pewnością w gabinecie „Od Ucha do Ucha” można takiego spotkać. Ja chodzę tu na wizyty ze swoimi dziećmi i jestem już na etapie wyzbycia się przez nich lęku przed stomatologiem. :)


Ocena: 3

Każdy rodzic oddałby wiele za kontakt do dobrego stomatologa dziecięcego, który sprawi, że borowanie nie będzie dla dziecka strasznym przeżyciem. Taki stomatolog przyjmuje na Bemowie. Nie przejmuj się, jeśli Twoje dziecko bardzo boi się wizyty, stomatolodzy z gabinetu Od Ucha do Ucha mają na to swoje sposoby.

Na początek możesz umówić się na wizytę adaptacyjną, zwykle 1-2 wizyty wystarczą, aby dziecko przełamało swój strach i zaczęło współpracować ze stomatologiem. Jeśli jednak dziecko nadal odczuwa silny lek, można wprowadzić go w stan odprężenia gazem rozweselającym, taka metoda jest powszechnie stosowana w większości gabinetów stomatologicznych w USA. Zwykle dziecko po 2-3 wizytach czuje się w gabinecie stomatologa na tyle swobodnie, że gaz rozweselający przestaje mu być potrzebny.

Dodatkową zachętą dla dziecka będzie to, że po wizycie dostanie od lekarza nagrodę.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Adres: Aleja Generała Chruściela, 86
Miejscowość: Warszawa

Profil

Sapart

Adres: Lubomirskiego, 5
Miejscowość: Radzymin

Profil

Wiki Przeprowadzki

Adres: Pawińskiego, 28
Miejscowość: Warszawa

Profil