Modyfikacja sklepu internetowego


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Jash Technologie Sp. z o.o.
WWW: https://jash.pl/
Telefon: 601 696 838
Adres: Wiśniowa 1
Kod pocztowy: 87-148
Dodano: 2018-04-02
Miejscowość: Łysomice

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Jestem ich klientem - stworzyli dla mnie sklep internetowy i do tego mogę liczyć na ich wsparcie techniczne. Myślę, że warto z nimi współpracować, bo na skrypcie PrestaShop znają się znakomicie.


Ocena: 4

Chcesz, aby Twój sklep internetowy prężnie się rozwijał i wciąż zdobywał nowych klientów? W takim razie potrzebny jest Ci dobry system - taki, jaki są w stanie zaoferować Jash Technologie!

Dla funkcjonujących już sklepów bardzo ciekawą alternatywą jest unowocześnienie i przebudowa. Wbrew pozorom, taka modyfikacja sklepu internetowego wcale nie musi być uciążliwa, a przynosi realne zyski. Aby proces przebiegł pomyślnie zawsze konieczna jest staranna analiza konkretnego przypadku i nadążanie za najnowszymi trendami handlu online. Najlepsze sklepy nie tylko bazują na atrakcyjnej dla użytkownika szacie graficznej, ale są też w stanie zapewnić płynność działania i przejrzyste nadążanie za myślami klienta. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zerknij na stronę internetową pod linkiem jash.pl, a odnajdziesz tam wiele przydatnych informacji.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


PROD-MASZ Sklep Zaginarki

Adres: Kolejowa, 8
Miejscowość: Kęsowo

Profil

Salon Meblowy Luksus Meble

Adres: Mickiewicza, 6
Miejscowość: Czernikowo

Profil

MyMODULO

Adres: Świerkowa, 10
Miejscowość: Bydgoszcz

Profil