Części do wózków widłowych linde


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: MAG-SERWIS Wózki Widłowe
WWW: http://www.mag.widlaki-wozki.pl/
Telefon: +48 603 80 20 20
Adres: Rogatka 12C
Kod pocztowy: 62-860
Dodano: 2019-06-27
Miejscowość: Opatówek

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Pierwsze wrażenie bywa mylne i nie inaczej jest w przypadku wózków widłowych. Osoby niedoświadczone, niemające styczności z takimi urządzeniami, mogą twierdzić, że są one do siebie podobne, a nawet identyczne. Prawda jest jednak taka, że wózki różnią się od siebie parametrami, takimi jak:

  • sposób sterowania,
  • napęd,
  • dodatkowe udogodnienia,
  • rodzaj silnika.

Dużym uznaniem cieszy się napęd elektryczny, nazywany też akumulatorowym, ponieważ nadaje się on do wykorzystywania w ciasnych przestrzeniach, takich korytarze w halach. Innym rodzajem napędu jest napęd gazowy, używany na otwartych przestrzeniach, takich jak place budowy.

Nie bez znaczenia jest sposób kierowania. Niektóre modele są zdalnie sterowane przy użyciu specjalnego pilota lub centralnego układu sterującego. Najczęściej spotkać można jednak urządzenia podestowe i prowadzone. Niezależnie od tego, na jaki model zdecyduje się dana osoba, musi mieć ona pewność, że wózek pochodzi od producenta godnego zaufania. Wysokiej jakości urządzenia oraz części do wózków widłowych Linde nabyć można za pośrednictwem strony Mag-Serwis.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


ArtSzafy

Adres: Katowicka, 11
Miejscowość: Poznań

Profil

BaluSteel S.C.

Adres: Prusa, 58
Miejscowość: Rogoźno k. Poznania

Profil

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Adres: Powstańców Wielkopolskich, 12b
Miejscowość: Poznań

Profil