Vaporizer


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl
WWW: https://jarajto.pl/
Telefon: +48883883259
Adres: Podanin 50
Kod pocztowy: 64-800
Dodano: 2023-08-29
Miejscowość: Chodzież

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Właściciel sklepu online, firma TABUN Mikołaj Marciniak, prowadzi legalną sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów do waporyzacji. Dostawca informuje, że każdy dostępny w ofercie vaporizer to produkt fabrycznie nowy i w pełni sprawny, gotowy do użytku od razu po wyjęciu z paczki. 

Kadra sklepu realizuje zamówienia na terenie kraju oraz poza granicami. W przypadku dystrybucji towaru poza Polskę pracownicy zastrzegają, że cena za przesyłkę jest ustalana indywidualnie z uwagi na zwiększone koszty transportu, pobierane przez kurierów. Ostateczną kwotę do zapłaty podaje się każdorazowo online, po złożeniu dyspozycji przez klienta.

Firma może zapewnić stałe dostawy akcesoriów do waporyzacji. Jest w stanie nawiązać długoterminową współpracę z odbiorcami biznesowymi, z zastrzeżeniem, że prowadzą oni również legalną, zarejestrowaną działalność. Zamówienia od osób prywatnych są realizowane jedynie w przypadku, gdy są to kupujący pełnoletni, świadomi rodzaju, a także przeznaczenia nabywanego online towaru. 

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


ArtSzafy

Adres: Katowicka, 11
Miejscowość: Poznań

Profil

BaluSteel S.C.

Adres: Prusa, 58
Miejscowość: Rogoźno k. Poznania

Profil

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Adres: Powstańców Wielkopolskich, 12b
Miejscowość: Poznań

Profil