http://silesiapak.pl/ - Cennik - torby papierowe z nadrukiem


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Silesiapak
WWW: https://silesiapak.pl/
Telefon: 790 275 067
Adres: Blachnickiego 9
Kod pocztowy: 40-175
Dodano: 2019-02-25
Miejscowość: Katowice

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Silesiapak ma w swojej ofercie około 50 wzorów toreb papierowych, jest więc w czym wybierać. Dla mnie to świetna propozycja, również z powodu jakości wykonania produktu. :)


Ocena: 5

Uznanie w oczach klienta to coś, o co walczy każda firma. Wiele działów marketingu zastanawia się godzinami co zrobić, aby oferta i postawa danej firmy urzekła na tyle potencjalnego klienta, aby ten skorzystał z usług lub kupił produkty danego przedsiębiorstwa. 

Sposób na powyższe jest niezwykle prosty — wystarczy pokazać w sposób stylowy i elegancki, że oprócz klienta dla firmy ważne jest także środowisko naturalne. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z oferty silesiapak.pl — firmy, która od lat zajmuje się produkcją toreb papierowych. Warto podkreślić, że torby papierowe z nadrukiem w cenniku wspomnianego przedsiębiorstwa przedstawiają się całkiem przyzwoicie. Co więcej, firma podkreśla, że jest w stanie wykonać torby pod specjalne zamówienie. Dzięki temu każdy, kto skorzysta z jej usług jest w stanie otrzymać spersonalizowany produkt, który z pewnością pomoże mu w wypromowaniu marki.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


PROMAT Centrum Stolarki Budowlanej

Adres: Terenowa, 1
Miejscowość: Bielsko Biała

Profil

AgriTruck

Adres: Grzonki, 5
Miejscowość: Racibórz

Profil

Klinika Markowicz

Adres: Wolności, 124A
Miejscowość: Zabrze

Profil