Fjallraven Kanken


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda
WWW: https://fjallraven.trekkersport.com.pl/
Telefon: 61 853 75 32
Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b
Kod pocztowy: 61-895
Dodano: 2018-04-28
Miejscowość: Poznań

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Plecaki marki Fjallraven Kanken, zakupione na zbliżający się sezon w Trekker Sport prezentują się nie tylko stylowo, ale i są mega wytrzymałe.


Ocena: 3

Marzysz o nowym plecaku, który będzie na tyle wielofunkcyjny, że posłuży Ci na co dzień do zabierania potrzebnych Ci rzeczy do pracy, ale też świetnie sprawdzi się wtedy, kiedy będziesz chciał wybrać się za miasto? Niestety, niewiele można znaleźć takich plecaków. Na szczęście dostępna jest firma Fjallraven Kanken, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Co więcej, te plecaki dostępne są w różnych rozmiarach, a wybrać można nawet taki, który będziesz mógł zabrać ze sobą na pokład samolotu, co sprawia, że jest to wybór jeszcze bardziej praktyczny!

Aby dowiedzieć się o tych plecakach czegoś więcej, zajrzyj na stronę fjallraven.trekkersport.com.pl i zapoznaj się z ofertą dostępnego tam sklepu internetowego, w którym czekają na Ciebie tylko najlepsze oferty. To właśnie dzięki nim będziesz mieć możliwość zakupu swojego nowego ulubionego plecaka w cenie prawdopodobnie najkorzystniejszej w całym internecie. 

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


ArtSzafy

Adres: Katowicka, 11
Miejscowość: Poznań

Profil

BaluSteel S.C.

Adres: Prusa, 58
Miejscowość: Rogoźno k. Poznania

Profil

TreeDental

Adres: Józefa Bilskiego, 2
Miejscowość: Gniezno

Profil