Vis a Vis Stomatologia Agnieszka Przyborowska - Dentysta Wioletta Bielas


INFORMACJE O FIRMIE

Firma: Vis a Vis Stomatologia Agnieszka Przyborowska
WWW: https://visavis.waw.pl/
Telefon: 516 075 003
Adres: Jurija Gagarina 6
Kod pocztowy: 00-754
Dodano: 2019-04-01
Miejscowość: Warszawa

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Dobry dentysta w Warszawie? Dla mnie takim jest praktyka Vis a Vis Stomatologia - świetne podejście do pacjenta oraz skuteczność w leczeniu. Dla mnie pani Agnieszka Przyborowska jest najlepsza! :)


Ocena: 4

Obecne gabinety stomatologiczne są tak dobrze wyposażone, że pacjenci coraz chętniej odwiedzają stomatologa i już tak bardzo się nie boją leczenia zębów, bo wiedzą, że chore zęby mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Wie o tym też dobrze dentysta Wioletta Bielas, która przyjmuje w gabinecie Vis a Vis, gabinet jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Jej specjalnością jest stomatologia zachowawcza i endodoncja, z których to dziedzin uzyskała tytuł specjalisty, zdając Państwowy Egzamin Specjalistyczny.

Stomatologia zachowawcza obejmuje usunięcie zmian próchniczych oraz odtworzenie naturalnego wyglądu zęba, endodoncja zaś to leczenie kanałowe z usunięciem chorej miazgi z komory i systemu kanałowego zęba. Obecnie w endodoncji wykorzystuje się do leczeni kanałowego specjalnego mikroskopu i właśnie leczeniem endodontycznym z użyciem mikroskopu zajmuje się Wioletta Bielas.

WIZYTÓWKI Z OKOLICY


Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

Adres: Aleja Generała Chruściela, 86
Miejscowość: Warszawa

Profil

Sapart

Adres: Lubomirskiego, 5
Miejscowość: Radzymin

Profil

Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”

Adres: Powstańców Śląskich, 103
Miejscowość: Warszawa

Profil